ОФІЦЕРИ для ГРОМАДИ

⯑ Поліцейські, які будуть працювати офіцерами громади, вже закінчують навчання і з лютого місяця приступлять до виконання обов’язків.
fokin
У Глухівській громаді планується працевлаштувати чотирьох офіцерів. Для них місцевою владою уже підготовлені приміщення у місті по вул.Ціолковського і у селі Баничі. В свою чергу Нацполіція зобов’язується забезпечити кожного сучасним автомобілем, який буде укомплектований навіть інструментами для екстреної допомоги у різних надзвичайних ситуаціях. До речі, вони матимуть право складати протоколи навіть за порушення безпеки руху.
Відтак з часом у відділі поліції повністю реорганізується служба дільничних інспекторів. Наразі громаду обслуговують 7 дільничних.
Про це сьогодні на апаратній нараді у міській раді повідомив начальник сектору превенції відділу поліції №1 (м.Глухів) Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області Микола ФОКІН.
Також він коротко прозвітував про роботу дільничних за минулий рік.
Так, на обліку перебувають 107 осіб, в тому числі за домашнє насильство. Виявлено 799 адміністративних правопорушень, з них 51 – факти зберігання та придбання самогону. На території Глухівської громади вчинено 243 злочини, 70 з яких залишаються нерозкритими. Половина з них – крадіжки майна, 10 – шахрайство в інтернеті.
Надія ВАЙЛО підкреслила, що громада зацікавлена у активних і високоморальних офіцерах, які будуть працювати на безпеку людей. Також вона подякувала місцевим поліцейським за роботу.

Друк

gerb sayt2023 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області