ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

В рамках проекту «Підтримка родини» координатором якого в Сумській області є Ксенія Гринник, за сприянням відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради 7 дітей, які  опинилися у складних життєвих обставинах з Глухівської територіальної громади отримали подарунки від Благодійного фонду «Зростай в родині».
2212.2021
Напередодні свята діти писали листи Святому Миколаю про бажання отримати іграшки: куклу Борн, конструктор Лего та ін.  І ось, омріяні подарунки та солодощі були передані дітям.
Велика подяка за небайдужість та підтримку дітей Благодійному Фонду «Зростай в родині», Ксенії Гринник- координатору проєкту в Сумській області за спільну взаємодію, та маємо надію на подальшу співпрацю.

За інформацією Комунальної установи
«Центр надання соціальних послуг» Глухівської міської ради