ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (далі-Головне управління) надійшов лист від 06.12.2021 року № 11.1.1-5/12753 Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в якому зазначено, що через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 02 грудня 2021 року № 2021.3230-fир4 стосовно несанкціонованого використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTMAN INDUSTRIAL LTD, Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty, North sur Erdre) до України.
Даний лист направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, в межах повноважень, передбачених законами України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин” та “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.