ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

«У відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 26.01.2022 о 14.00 у актовій залі Глухівської міської ради по вул. Шевченка, 6 відбудуться громадське обговорення щодо перейменування вул.Зої Космодем'янської  в місті Глухові Сумської обл
Зауваження та пропозиції від громадськості приймаються відділом містобудування та архітектури Глухівської міської ради. до 23.01.2022.
Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 41400, м. Глухів, вул. Шевченка, 4, відділ містобудування та архітектури міської ради, (05444) 2-41-74, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Хренов Олександр Олександрович.
Спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:на офіційному сайті Глухівської міської ради.