День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні ліквідатори! Від імені всієї громади прийміть доземний уклін за ваш подвиг. Ви практично зупинили ланцюгову реакцію найстрашнішої техногенної катастрофи сучасності.
Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС і наша Україна, і сусідні країни відчуватимуть ще багато років, але ви ціною життя і здоров’я не дали перерости їй у глобальний смертельний смерч.
Сьогодні на обліку в управлінні соцзахисту населення перебуває 287 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На вашу долю випала небезпечна робота, ви отримали високі дози радіації, маєте проблеми із здоров’ям.
Нехай ніколи не повториться подібна катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати спокій, безпеку і ліквідаторів-чорнобильців!
Бажаю кожному здоров’я, благополуччя та довгих років життя.
З повагою – Глухівський міський голова Надія ВАЙЛО