ПОРУШНИКІВ СТАЄ МЕНШЕ

За останні десять днів на території Глухівської громади Держпродспоживслужбою не складено жодного протоколу за порушення протиепідемічних правил - це свідчить про те, що місцеві магазини, ринки, заклади громадського харчування та ін. відповідально ставляться до свого здоров’я та здоров’я клієнтів.
Також це є певним результатом роботи мобільних груп, які більше місяця активно перевіряють суб’єкти господарювання.
Звичайно, незначні випадки порушень фіксуються, але власники чи продавці відбуваються лише попередженням.
Шановні мешканці та гості Глухівської громади! Незабаром почнуться новорічні свята, які зазвичай супроводжуються різними розважальними заходами, масовими закупками, походами в гості. Просимо вас не забувати про дистанцію та масковий режим, дотримуватись всіх інших карантинних правил.