ДЛЯ ТИХ, ХТО МРІЄ ПРО ВЛАСНУ СПРАВУ

Давно хотіли розпочати власний бізнес, але не вистачало початкового капіталу, знань і віри в себе?
Інформуємо, що розпочато грантовий проєкт від СНАУ для вразливих груп населення Сумської області.
Глухівська міська рада стала одним із партнером проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини». Зараз активно триває пошук жителів громади, хто бачить себе у бізнесі, хоче працювати сам на себе і заробляти гроші.
Ваша ідея може перемогти і отримати грант у 3 тис. доларів на придбання обладнання чи апаратури. Це може бути і виробництво сувенірів, і домашня випічка чи коптильня, варіння сирів, зелена садиба чи контактний зоопарк. В принципі, це може бути будь-що!
Навчання претендентів планується у Глухові вже на початку січня. Тому всі бажаючі можуть приходити із своїми пропозиціями до відділу енергоменеджменту та підтримки підприємництва Управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради по вул.Шевченка, 4 ( 2 пов. кабінет ⯑.
☎️ Тел. для довідок (05444 ) 25183
моб. тел. 0994475009