ВІТАЄМО АРМІЮ і ВОЛОНТЕРІВ

З нагоди Дня Збройних сил України і 30-ї річниці створення українського війська міський голова Надія ВАЙЛО на урочистому засіданні привітала військовослужбовців різних підрозділів і волонтерів.
07122021 v
«Наша армія стовідсотково найкраща в світі. Я не беру якісь технічні показники, бо найголовніше у будь-якій армії – це її дух, мотивація, довіра власного народу. Пишаємось вами, дякуємо за все!» - сказала очільниця громади.
07122021 v1
Почесною грамотою Глухівської міської ради за значний внесок у розбудову та зміцнення обороноздатності українського війська, розумну ініціативу, зразкове виконання службових обов'язків нагороджено:
✅ Вікторію БІРЮЛІНУ, інструктора відділення рекрутингу та комплектування 1 відділу Шосткинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
✅ Дмитра ДУШИНА, сержанта військової частини А3958;
✅ Сергія СЄВІДОВА, офіцера відділення рекрутингу та комплектування 1 відділу Шосткинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
✅ Артема СЄРОЙ, сержанта військової частини А3958;
✅ Василя ХАБУ, молодшого сержанта військової частини А3958.
До Міжнародного дня волонтера Надія ВАЙЛО відзначила Почесними грамотами Глухівської міської ради:
✅ Віктора СКОПЕНКА, за безкорисливу соціально спрямовану діяльність, свідому громадянську позицію;
✅ Яну СОКОЛ, за активну зоозахисну діяльність, популяризацію гуманних цінностей у суспільстві;
✅ Федора ШУТКА, за активну благодійну діяльність;
✅ Ірину ЮСУПОВУ-КОБЗАР, за вагомий внесок у здійснення волонтерських ініціатив.
07122021 v2