РАКІВ ЛОВИТИ ВЖЕ НЕ МОЖНА

⚡️ Від сьогодні - 1 грудня 2021 року - по 30 червня 2022 року на водоймах Сумської області триває заборона на вилов раків.
Подібні обмеження вводяться на більшості водойм України для збереження та охорони раків у період їх спарювання та виношування ікри.
⚡️Нагадуємо, що Кабінет міністрів вніс зміни до постанови про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, завданої в результаті незаконного вилову водних біоресурсів. Так, за вилов раків штраф збільшено в 130 разів (з 25,5 до 3332 гривень).
Після закінчення дії заборони одній особі за добу можна буде впіймати 30 раків на водоймах загального користування та 50 – на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Забороняється вилов цих річкових мешканців у темну пору доби із застосуванням підсвічування.