ЧИ БУДЕ У ГЛУХОВІ НОВОРІЧНА ІЛЮМІНАЦІЯ?

Цікаво, що нового планують у міській раді до Нового року? Яка ялинка буде у Глухові?
⯑ 250 тисяч гривень з міського бюджету направлено на придбання новорічного декору. Це будуть гірлянди та тематичні фігури. Такі зміни до бюджету підтримали депутати на першому пленарному засіданні дванадцятої сесії Глухівської міської ради, яка відбулась 25 листопада.
Чи доцільні такі витрати? Чи варто прикрашати місто, коли є багато інших важливих витрат, особливо в період пандемії?
Відповідаючи на це питання, Надія ВАЙЛО сказала, що нам всім необхідні позитивні емоції. Особливо в період пандемії! На її переконання, у центрі громади на новорічно-різдвяні свята має бути красиво. Щоб люди раділи, відчували свято. І це додасть сил і мотивації кожному витримати випробування, в тому числі коронавірусом.
Міський голова запросила всіх власників магазинів, різних закладів і організацій вже зараз продумувати декор своїх приміщень, щоб разом створити у Глухові і селах громади новорічний настрій.⯑ До речі, у Глухові цьогоріч може з’явитись штучна ялинка. За спонсорські кошти.