ЩО ПЕРЕВІРЯЮТЬ МОБІЛЬНІ ГРУПИ

Сьогодні, 16 листопада, мобільною групою по дотриманню протиепідемічних заходів передусім перевірявся режим роботи закладів торгівлі та наявності у них розмітки щодо соціальної дистанції та маскового режиму.
Проводилась роз’яснювальна робота із підприємцями та громадянами. Йшлося, зокрема, про обов’язок правильно носити засоби індивідуального захисту в громадських місцях та транспорті, дотримуватися дистанції в 1,5 метри, здійснювати господарську діяльність лише при наявності у всього персоналу та відвідувачів закладів «зелених» Covid-сертифікатів або працювати на винос  тощо.
Продавці і інший персонал закладів торгівлі у переважній більшості дотримується правил.  Але непоодинокі випадки, коли персонал робить зауваження відвідувачам, а ті їх ігнорують. Члени спільної мобільної групи звертаються до усіх громадян із закликом потурбуватися про власне здоров’я та здоров’я інших і неухильно дотримуватися карантинних обмежень.