ПІДТОПЛЮВАЛО ПОГРЕБИ

До управління ЖКГ за допомогою звернулись жителі вулиці Мурашка у місті Глухові. У людей несподівано почало підтоплювати погреби.
256410042 417489733094847 1012044285444320209 n
Звичайно, подібне інколи траплялось у період весняного розливу, адже вулиця знаходиться у заплаві Есмані, неподалік озера Чернеччина.
А цьогоріч восени місцеві жителі причиною підтоплення визначили механічне засмічення річки, таку собі міні-дамбу, яку і розчистили комунальники. Люди висловлюють припущення, що загата - це робота бобрів.
УКЖГ оперативно відреагувало на проблему, направивши техніку до річки. Сподіваються, що вода відійде, бо йти в зиму з мокрим погребом не дуже приємно. Щодо імовірних винуватців, тобто бобрів, то наразі точно не можуть сказати, чи то вони нанесли стільки гілок і трави у річку, чи засмічення відбулось іншим шляхом. Принаймні місцеві комунальники раніше з таким не стикались.
Вони звернулись за консультацією до науковців, спілкувались з мисливцями. Кажуть, якщо виявиться, що бобри тут дійсно розплодились, то подібні дамби будуть з’являтись регулярно.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області