ДОДАТКОВИЙ ЦЕНТР ВАКЦИНАЦІЇ

З 22 жовтня у Глухові відкривається додатковий Центр масової вакцинації. Це робиться у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації і очікуваним оголошенням на території Cумщини червоної зони.
Центр вакцинації буде працювати у магазині «Продуктова хатка» за адресою Майдан Соборний,5 біля продуктового ринку. Там у спеціально відведеному місці можна буде зробити вакцинацію від COVID-19.
Медики ЦПМСД працюватимуть з 9.00 до 12.00 з понеділка по п’ятницю.
Зробити щеплення можуть всі бажаючі без попереднього запису. При собі мати паспорт.
Додатковий пункт дозволить розвантажити від великого скупчення людей приміщення ЦПМСД, а також вакцинація стане ще доступнішою для людей.
Нагадуємо, записатись на щеплення від коронавірусної інфекції на зручний час можна за телефоном 096-451-32-03 або через сімейного лікаря. Електронний запис доступний на portal.medcard24.net