ПРО ВИПЛАТУ КОМПЕНСАЦІЇ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА

ПРО ВИПЛАТУ КОМПЕНСАЦІЇ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА СІМ’ЯМ УЧАСНИКІВ ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ
Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради інформує, що відповідно Обласної комплексної програми соціального захисту населення 2017-2021 роки та порядку «Про забезпечення твердим паливом (дровами,торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил)» сім’ям учасників операції Об’єднаних сил надається компенсація на придбання твердого палива (дров ,торфобрикетів).
У 2021 році компенсація становить 3200 грн, і здійснюється за місцем реєстрації один раз на рік на домогосподарство .
Виплата компенсації на придання твердого палива (дров,торфобрикетів) надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-,тепло-або газопостачанням для опалення.
Громадяни, що мають право на даний вид пільги, повинні звернутись до Управління соціального захисту населення міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, каб.№ 10 та надати наступні документи:
-копія паспорта заявника ;
-копія реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;
-копія довідки про безпосередню участь особи в АТО (ООС);
-довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;
-довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-,тепло-або газопостачанням для опалення ;
-реквізити рахунку в банку, на який перераховуватиметься компенсація.

Начальник  Управління                                          Руслан  ПАВЛЕНКО