КУПУЮТЬСЯ ВІДЕОКАМЕРИ

Глухів приступив до першого етапу упровадження комплексної системи відеоспостереження.
Так, закінчені тендерні процедури на придбання та монтаж 31 відеокамери. Вони будуть використовуватись для контролю за дотриманням громадського порядку, правил благоустрою, розкриття злочинів тощо.
Тендер виграло ТОВ «Телерадіокомпанія «Глухів», яка має виконати роботи до кінця року. Сума договору склала 249,9 тис.грн.
«Ми послідовно будемо рухатися до створення максимально ефективного відеонагляду у громаді, це питання нашої безпеки і порядку. Досі Глухів залишався чи не єдиним містом, де не було жодної комунальної камери відеонагляду. У нас заплановано на цю програму 800 тис.грн на 2 роки. В ідеалі, звісно, програму треба продовжити. Якщо хочемо вчасно розкривати злочини, контролювати громадський порядок, – то мусимо впроваджувати сучасні технології», - коментує міський голова Надія ВАЙЛО.
Як поінформувала керуюча справами Глухівської міської ради Лариса ГРОМАК, наразі готується Положення про функціонування комплексних систем відеоспостереження, яким буде врегульовано питання захисту персональних даних, доступу до системи із переліком можливих користувачів, їх правами та обов’язками.
Планується, що сервер буде розміщено у міській раді, при цьому місцевий відділ поліції матиме змогу в режимі онлайн моніторити місто.
⯑ Список місць, де будуть встановлені перші камери відеоспостереження в місті Глухів:
⯑ Перехрестя вул. Києво-Московської – вул. Ціолковського (направлена в сторону готелю «Європа»)
⯑ Біля Скверу Бортнянського (направлена на автовокзал)
⯑ Перехрестя вул. Терещенків – провулок Поштовий.
⯑ Залізничний переїзд вулиця Джерельна.
⯑ Перехрестя вул. Матросова – вул.Веригинська.
⯑ Перехрестя вул.Некрасова – вул.Жужоми.
⯑ Міст біля Скоропадського озера
⯑ Залізничний переїзд по вул. Гоголя.
⯑ Міст по вул. Благодатна.
⯑ Перехрестя вул. Київський Шлях – Матросова.
⯑ Перехрестя вул. Києво-Московська - площа Рудченка.
⯑ Перехрестя вул. Ціолковського – вул.Ковпака (з видом на ЗОШ №6).
⯑ Вул. Путивльська (біля АЗК Eurogreengas).
⯑Перехрестя вул. Терещенків – вул.Героїв Небесної Сотні (з видом на бар «Едельвейс»).
⯑ Вул. Києво-Московська, 53 (в напрямку магазину «Океан»).
⯑ Площа Рудченка (направлена на Дошку пошани).
⯑ Перехрестя вул. Терещенків – вул.Пушкіна.
⯑ Перехрестя вул.Ковпака-вул.Героїв Крут.
⯑ Перехрестя вул. Києво-Московська – вул.Гоголя.
⯑ Перехрестя вул. Водотеченська – вул.Спаська
⯑ Вул. Покровська (в районі перехрестя з вул. Грибоєдова).
⯑ Контейнерні майданчики по вул. Курлука, 2, Курлука,5, Києво-Московська, 29, Героїв Крут, 8,
Гарматна, 6, Космонавтів, 6, Есманський шлях, 19,
Києво-Московська, 38, Інститутська, 22, Путивльська, 18.