"ВЕЛЕТЕНЬ" - ЧЕМПІОН!

Вітаємо: глухівський футбольний клуб завершив чемпіонат Сумської області з футболу серед команд вищої ліги у статусі переможця.
11102021
Глухівський "Велетень" лідирував у турнірній таблиці. На останню гру на вихідних "Україна" з Токарів не змогла приїхати на матч. "Велетню" зарахували технічну перемогу, клуб має 33 очка.
Срібло сезону-2021 здобув "Аграрник-Авангард" з Білопілля (30 очок). З бронзою фінішував "Нафтовик" з Охтирки (29 очок). Нижче у підсумковій турнірній таблиці розташувались "Колос" (25 очок), "Явір" (22 очка), "Ромни-Рятувальник" (14 очок), "Україна" (12 очок) та "Кролевець" (8 очок).
Найкращим бомбардиром в сезоні-2021 з одинадцятьма забитими став Сергій Бабинін, який виступав у цьому сезоні за "Рятувальник-Ромни" та "Велетень".
Вітаємо!