ЯКЩО ЗАВТРА ЧЕРВОНА ЗОНА

Читаємо, репостимо: важлива інформація на упередження.
12102021 1
Як буде працювати бізнес при локдауні червоної зони? Чи дозволено працювати магазинам і промисловому ринку, якщо всі продавці будуть щеплені? Чи має право місцева влада заборонити роботу дитячих садків, працівники яких відмовляються вакцинуватись?
Сьогодні ці питання були розглянути на міській комісії з ТЕБ та НС, куди запросили розширене коло осіб, наприклад, власників непродовольчих магазинів та підприємців ринку.
Те, що червона зона наближається катастрофічною хвилею,- вже очевидно. Так, тільки за останній день на Глухівщині додалось 37 нових хворих. Міська лікарня за 4 дні заповнила всі відведені 60 ковідних місць, сьогодні отримала дозвіл розгорнути додатково ще 25. Прогнозують, що їх заповнять важкі хворі за 2-3 дні. На жаль, за минулі дві доби маємо три смерті.
Міський голова Надія Вайло донесла до представників бізнесу позицію держави: працювати у червоній зоні буде дозволено тільки тим, хто організує 100-відсоткову вакцинацію персоналу (це не стосується продуктових магазинів, засобів гігієни, кормів для тварин тощо). Вибір має зробити кожен підприємець.
12102021 2
Було вказано всім, особливо перевізникам, на дотримання жорсткого маскового режиму і протиепідемчних заходів.
«Влада буде жорстко контролювати виконання вимог. Ніяких особливих умов не буде ні для кого, жодних послаблень. Це літом ми всі розслабились, думали, що проскочимо. Не проскочили… Прошу, проявімо всі соціальну свідомість: носимо маски і вакцинуємось»,- звернулась голова громади до підприємців.
Щодо однакових умов для всіх, то міська комісія з ТЕБ та НС має право в будь-який момент затвердити значно жорсткіші правила на території громади, наприклад, вимогу 100-відсокової вакцинації працівників продуктових магазинів і закриття дитячих садків, де персонал не щеплений.
Офіційний протокол комісії буде оприлюднено на офіційному сайті Глухівської міської ради.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області