ДО ДНЯ ЗНАНЬ: АГРО - це круто

⯑✨ Міський голова Надія ВАЙЛО взяла участь в урочистостях з нагоди Дня знань, які відбулись у Глухівському агротехнічному фаховому коледжі Сумського НАУ.
⯑⯑ Після внесення Державного Прапору України та прапору коледжу директор вишу Анатолій ЛИТВИНЕНКО привітав першокурсників і всіх присутніх із початком нового навчального року, підкресливши, що заклад готовий надати ті вміння та навички, якими студенти будуть користуватися протягом усього життя.
snau1
⯑⯑⯑ Надія Вайло звернула увагу на велику кількість студентів, які прийшла навчатися до коледжу. На її думку, це є показником успішності і затребуваності навчального закладу, який готує висококваліфікованих спеціалістів для аграрного сектору. «Те, що агро – це круто, я хочу засвідчити не просто теоретично. Це, дійсно, круто – працювати на землі, працювати з землею, –зазначила вона. – Усвідомте, що ви є майбутнім нашої України, молодої держави, яка тільки відсвяткувала своє 30-річчя. Хочу побажати, щоб ви були гідними її представниками!»
snau3
⯑⯑ Серед гостей свята також були секретар Глухівської міськради Людмила ВАСЯНОВИЧ, голова Шалигинської селищної ради Юрій МАТВІЄНКО, директор ТОВ «Велетень» Анатолій ТІТОВ , настоятель Вознесенської церкви протоієрей Богдан ПАНОВИК, а також випускники - голова ГО «Військово-патріотичний рух «Джура»» Юрій НЕГРЕБА та кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеню Сергій ЮЩЕНКО.
snau2
Також присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто в різні роки віддали своє життя заради рідної країни.
Нагадаємо, завтра, 1 вересня, Глухів святкує одразу три свята: День знань, 78-річницю визволення міста від фашистської окупації та День міста.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області