ЗАХОДИ ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

Головним завданням, яке стоїть перед рятувальниками, крім оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, є забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, де планується проведення заходів присвячених святкуванню 30-ї річниці незалежності України.
Працівники Шосткинського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проводять інформаційно–роз`яснювальні рейди на об’єктах із масовим перебуванням людей, де планується проведення масових заходів. Під час таких перевірок рятувальники проводять протипожежні інструктажі із керівниками закладів, стосовно дотримання ними вимог пожежної безпеки. Водночас, фахівці ДСНС нагадають відповідальним особам обов’язкові до виконання правила та заходи, про які необхідно подбати до початку святкових заходів у День Незалежності.