ПРИДБАЛИ КВАРТИРИ ЛІКАРЯМ

⯑⯑‍⯑ На сесії 4 серпня депутати затвердили рішення конкурсної комісії щодо закупівлі квартир на вторинному ринку з метою забезпечення лікарів службовим житлом.
04082021
⯑ Так, у комунальну власність територіальної громади міста Глухова купуються дві трикімнатні квартири. Одна загальною площею 62,8 кв.м. по вул. Терещенків,20, друга – площею 59,7 кв.м по вул. Космонавтів,6. За кожну квартиру з міського бюджету заплачено по 400 тис.грн.
«Можна готуватись до новосілля! Квартири купуються гарні, їх вибирали і оглядали самі лікарі. Ми раді, що вдалось виконати заплановане», - говорить міський голова Надя ВАЙЛО.
Окремим рішенням виділено 100 тис.грн, яких не вистачало на придбання ще однієї 1-кімнатної квартири. Її зможуть купити восени.
❗Нагадаємо, приватизувати службове житло медики зможуть після 10 років роботи.