ЛЮБИМО ГЛУХІВ РАЗОМ!

Міський голова Надія ВАЙЛО мала зустріч з Почесним громадянином Глухова - директором Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України, доктором юридичних наук, професором, академіком НАН України, академіком Академії правових наук України Юрієм ШЕМШУЧЕНКОМ.
l gl r
Юрій Сергійович - уродженець Глухова, свого часу закінчив школу №2, вже давно живе у Києві, але зв’язків з містом дитинства не пориває. Навпаки, протягом десятиліть робить усе можливе, щоб допомагати Глухову.
«Для Глухова важлива будь-яка допомога впливових і відомих земляків, знаєте, часто одне слово мудрої і авторитетної людини здатне гору звернути. Ми обговорювали з Юрієм Сергійовичем важливість такого руху, як земляцтво, в тому числі рекламування Глухова через наукові, культурні заходи», - говорить Н.Вайло.