"ГАРНОЇ ВАМ ВОДИ!"

На Скоропадському озері у Глухові офіційно відкрився Чемпіонат України, Всеукраїнські змагання учнівської молоді і дорослих з судномодельного спорту. Міський голова Надія ВАЙЛО привітала учасників із Глухова, Сум, Вінниці, Дніпра, Києва, Луцька, Полтави, Черкас та Миколаєва і побажала всім гарних стартів і переможних фінішів.
good water3
Вона окремо подякувала директору міського Центру позашкільної роботі Миколі ГРУДИНІ за розвиток технічної творчості у місті, виховання чемпіонів міжнародного рівня і організацію змагань у Глухові.
good water1
Головний суддя чемпіонату, президент національної федерації судномодельного спорту України Сергій ДЕМИДЕНКО відзначив дуже теплий прийом, прекрасне місце проведення змагань на Скоропадському озері і дав старт черговим гонкам: «Гарної води вам!»
good water
Захід проводиться при підтримці Глухівської районної організації ТСОУ, голова якої Олексій ГОРБАЧОВ загострив увагу на важливості залучення молоді до технічних видів спорту.
Нагадаємо, змагання триватимуть до 19 липня. Всі бажаючі можуть спостерігати і вболівати.
pngwing.com 1