ПО ПОШТОВОМУ БУДЕ КИШЕНЯ

⯑ ⯑У провулку Поштовому у Глухові почались роботи з капітального ремонту тротуару з улаштуванням посадкового майданчика для пасажирів міського громадського транспорту. Зокрема, тут зроблять заїзну кишеню та встановлять павільйон.
post01
Роботи виконують працівники філії «Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця», переможцем торгів стало ДП «Сумський облавтодор». Міському бюджету це обійдеться у 217 тис. грн.
⯑ "У вузенькому провулку Поштовому роблять зупинки кілька маршруток. Оминути їх іншому транспорту практично неможливо, на перехресті з вулицею Терещенків виникають постійно затори. Перенісши зупинку з одного боку вглиб провулку та зробивши там кишеню для маршруток ми розгрузимо цю центральну частину. Проблема тут постала давно, як тільки з’явився супермаркет. Спочатку пробували просто заборонити зупинки, але людям зручно виходити саме тут, тому і було прийнято рішення зробити нарешті безпечну і зручну зупинку", - коментує заступник міського голови Валерій ГАЛУСТЯН.

pngwing.com 1