ЩО ВИРІШИВ ВИКОНКОМ

⯑ Цікаво, хто з учнів отримуватиме стипендію міського голови? Вже чули, що змінено розклад руху маршруток №3 та №4? Чи демонтують огорожу літнього парку і кому передають автомобільні ваги?
✅ 500 ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЦЯ
14 обдарованих і талановитих учнів у наступному навчальному році будуть отримувати стипендію міського голови у розмірі 500 гривень щомісяця:
Учень 6 класу Глухівського НВК №4 Кирило АНТОНЕНКО
Учениця 6 класу Некрасівського НВК Софія БІЛИК
Учениця 10 класу Глухівської ЗОШ №3 Анастасія БІЛІЧЕНКО
Вихованка естетичного відділу Глухівського МЦПО Марія БОДРИК
Учениця 5 класу Глухівської ЗОШ №2 Поліна ГРОМАК
Учень 9 класу Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Дмитро ЖОТІК
Учениця 3 класу Глухівської ЗОШ №6 Анастасія ЗАЙЦЕВА
Учениця 10 класу Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною Марина КРАВЧЕНКО
Учень 10 класу Баницького НВК Валерій ЛОБАСвихованець наукво-технічного відділу Глухівського МЦПО Богдан МІНЧЕНКО
Учениця 4 класу Глухівської ЗОШ №1 Віолетта НІКОЛЬСЬКА
Учениця 8 класу Дунаєцького НВК Сніжана СОЛОМ’ЯНА
Учениця 9 класу Глухівської ЗОШ №6 Аліна СТАРЧЕНКО
Учень 10 класу Полошківського НВК Іван СУГОНЯКО
✅ ПОДОВЖЕНО ГРАФІК
У вихідні та святкові дні маршрутне таксі №3 робитиме останній рейс від вул. Пушкіна до вул Заводської о 17.00
Маршруне таксі №4 вирушатиме від кінцевої зупинки по вул.Некрасова до ЗОШ №6 о 17.30.
Такий графік встановлено до 1 жовтня 2021 року.
✅ ВІДХОДИ ВАЖИТИМУТЬ
Виконком надав дозвіл управлінню ЖКГ на передачу автомобільних тензометричних вагів ТОВ «Екосервіс20». Це товариство має встановити їх до 1 жовтня 2021 року на полігоні ТПВ за адресою: вул. Путивльська, 125 з метою здійснення вагового контролю твердих побутових відходів. Балансова вартість ваг 103 тис.грн.
✅ ЧИ ЗДАДУТЬ НА МЕТАЛОБРУХТ
Рішення про демонтаж огорожі міського парку відпочинку, який більше відомий як Літній парк, вирішено відкласти і вивчити нюанси. Встановлено, що огорожа перебуває в аварійному стані, має повний фізичний знос, її відновлення і ремонт – економічно недоцільні. Управління ЖКГ мало забезпечити здачу огорожі на металобрухт.
✍️ Ці питання були розглянуті на останньому засіданні виконкому Глухівської міської ради 17 червня з-поміж інших 30 (всі рішення – на офіційному сайті в розділі "Документи")