ОСТАННІ РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ

Що пропонується змінити у програмі залучення молодих лікарів? Куди переїде водоканал? Хто і коли обиратиме керівників одразу двох комунальних підприємств?
Про це та інше говорили і голосували на засіданні виконкому під керівництвом міського голови Надії ВАЙЛО.
170748308 286031932907295 5176046819820980714 n
КВАРТИРИ ЛІКАРЯМ КУПЛЯТЬ
Члени виконкому обговорили і підтримали направлення 1 млн грн на придбання квартир для молодих лікарів. За словами профільного заступника Маріанни Васильєвої, саме такий варіант використання грошей з бюджету громади розглядався ще в кінці минулого року, коли формувався бюджет. Мова йшла про придбання двох квартир приблизно за 800 тисяч гривень. Але тоді зупинились на варіанті виділення 1 млн грн для реконструкції приміщення колишнього районного відділу освіти, де могло бути 5 квартир. Втім, плани на це приміщення різко змінились: туди має переселитись Центр соціальних послуг (терцент), який тимчасово розміщується у міській лікарні.
За словами М.Васильєвої, на сьогодні у громаді є три лікаря, які потребують терміново житла. Вивчається варіант купівлі одразу трьох квартир. Але за це ще мають проголосувати депутати.
171346554 286032056240616 6568888055941925001 n
НОВА АДРЕСА ВОДОКАНАЛА
У новому Статуті Глухівського водоканалу з’явились нові види діяльності (конструкції з бетону та металу) та змінилась юридична адреса. Так, адміністрація комунального підприємства планує з наступного тижня почати переїзд із Благодатної, 19 на Спаську,15 (нещодавно звідти переїхав відділ архітектури, у Глухові це приміщення відоме як стара музична школа). Сподіваються, що до офісу у самому центрі міста стане зручніше добиратись глухівчанам.
ШУКАЮТЬ ПЕРЕВІЗНИКА
Уже місяць, як на Привілля не ходить автобус, перевізник відмовився від маршруту. Виконком прийняв рішення провести конкурс на маршрут «Глухів-Привілля» 14 травня. Документи від усіх бажаючих приймаються до 27 квітня. Жителів села, які зараз відрізані від міста, влаштує автобус по середам, п’ятницям і неділям.
Обговорювались подібні проблеми і по іншим селам громади.
ОБИРАТИМУТЬ КЕРІВНИКІВ
Виконком утворив конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора КП «Глухівський водоканал» і КП «Житловий комунальний центр». Нагадаємо, прийом документів триває до 26 квітня. Сам конкурс має пройти до 6 травня. З вимогами до претендентів можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Вакансії»
З повним переліком питань і рішень виконавчого комітету від 7 квітня 2021 року можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Документи»