СЕЗОН БУРУЛЬОК

Шановні власники та балансоутримувачі будівель!
Нагадуємо про необхідність своєчасного прибирання бурульок та снігу з дахів, аби уникнути загрози життю місцевих жителів та гостей.
В цей період внаслідок температурних перепадів на дахах будинків масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини, але й до загибелі. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях, де тротуари знаходяться упритул до будинків.
Застерігаємо: йдучи повз будинки у період танення снігу, треба бути особливо уважним, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки.
Варто триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибирати найнебезпечніший маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі, якими можуть бути позначені небезпечні місця.