І ЛЕСИН ДУХ ЗІ СЛОВА В ДУШІ ЛИНЕ

23 лютого в КУ «Глухівська публічна бібліотека» Глухівської міської ради відбувся захід у формі літературно-музичної композиції «І Лесин дух зі слова в душі лине».

bib1

Роль Лесі Українки виконала Ніна Шубнікова, завідувач відділу обслуговування, ведуча мовного клубу. Учасники заходу читали вірші Лесі Українки, а Ніна Покорна виконала пісню на слова Лесі Українки «Contra spem spero! (Без надії сподіваюсь)».
Розповідь Лесі Українки про свого коханого Сергія Мержинського перепліталася читанням листів до нього, поезій та пісень у виконанні студентки Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка Аліни Головащук та ін.

bib2

Переглянули присутні й уривок художнього фільму «Лісова пісня» та запис розповіді Ади Роговцевої про долю Лесі Українки.
У читальній залі бібліотеки експонується книжкова виставка «Світ Лесиного слова».