ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ

Глухівська міська рада, виконавчий комітет та Глухівський міський голова глибоко сумують з приводу трагічної смерті трьох військовослужбовців Об’єднаних сил, які проходили службу у 16 окремому мотопіхотному батальйоні.
23022021
«З глибоким сумом ми сповіщаємо цю новину. Трагедія, яка сталась на фронті у розташуванні підрозділу, який ми вважаємо глухівським, відізвалась болем… Співчуваємо родинам. Молимось, щоб ангели-охоронці захищали кожного нашого захисника від усіх бід», - зазначає міський голова Надія Вайло.
Як повідомило учора пізно вечором командування 58 окремої мотопіхотної бригади ім.гетьмана Івана Виговського, 20 лютого у бліндажі виникла пожежа. Одного військовослужбовця було доправлено до опікового центру, де він, на жаль, 22 лютого помер. Тіла ще двох після завершення робіт по розборці згарища направлено на експертизу ДНК.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і бойовим побратимам загиблих.