ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ: БРОНЗА У "ВЕЛЕТНЯ"

Голова Асоціації футболу Сумської області Андрій ПРОХОРОВИЧ вручив диплом бронзового призера чемпіонату області серед команд Вищої ліги глухівському «ВЕЛЕТНЮ».

1802202112

У залі засідань міської ради всю команду ФК ТОВ «Велетень» з почесним третім місцем у чемпіонаті області вітала почесний президент клубу – міський голова Надія Вайло. Вона побажала удачі у новому сезоні, подякувала спортсменам за гідне представлення Глухова. Вона також анонсувала, що в сезоні 2021 року у вищій лізі прийнято заявити ще одну глухівську команду - «Велетень-2», щоб таким чином підтримати і мотивувати грати вихованців ДЮСШ.

1802202111

Утримувати молодіжну команду буде теж ТОВ «Велетень». А міська влада максимум сил прикладе до облаштування міського стадіону.