РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ

20 січня в читальній залі новоствореної Комунальної установи «Глухівська публічна бібліотека» Глухівської міської ради відбулась робоча зустріч начальника відділу культури міської ради Олени Самощенко з колективом установи та працівниками сільських бібліотек-філій.

biblioteka

У ході зустрічі було окреслено найактуальніші питання, зокрема, про організацію роботи бібліотек в умовах децентралізації, здобутки та проблемні моменти в їх діяльності тощо. Начальник відділу наголосила на тому, що саме бібліотеки повинні бути культурними інформаційними центрами своєї громади. Саме від бібліотечного працівника залежить, як мешканці громади будуть поінформовані про ті події, які відбуваються у нашому суспільстві, адже саме бібліотекар повинен донести до кожного жителя події сьогодення.

За результатами зустрічі були визначені основні напрямки взаємодії для подальшої ефективної співпраці.