ПРИВІТАЛИ ВУЛИЧКОМІВ

У Глухівській міській раді з прийдешніми новорічно-різдвяними святами привітали людей, які, без жодних перебільшень, є міцною об’єднуючою ланкою між владою і мешканцями Глухова – представників органів самоорганізації населення.

Звернувшись до присутніх із вітальним словом, міський голова Надія Вайло підкреслила, що від активної позиції кожного голови квартального комітету чи старшого будинку напряму залежить комфорт глухівчан.

ylichkom

- Бажаю всі вам і вашим родинам здоров’я і щастя! Кожен з вас багато років поспіль частину свого часу і душевних сил віддає на благо рідного міста, тож сподіваюсь на співпрацю і надалі. Прошу, будьте активними, висловлюйте зауваження, побажання, плани, - сказала голова громади.

Варто зауважити, що сьогодні в місті на громадських засадах працює 128 чоловік, які видають довідки, інформують міські служби про аварії чи надзвичайні ситуації, беруть активну участь у плануванні благоустрою своїх вулиць чи прибудинкових територій.