Інформація про складні погодні умови 24-25 грудня 2020 року в Сумській області

Після періоду стійкої, здебільшого без опадів погоди 24-25 грудня під впливом атмосферних фронтів циклону над Балтикою на Сумщині очікується складні погодні умови:

24 грудня сніг, мокрий сніг, місцями хуртовина, місцями на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 9-14 м/с. Температура повітря вночі 2-7° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

25 грудня вночі опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу, місцями значні, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, місцями на дорогах ожеледиця, вдень дощ. Вітер південно-західний 7-12, пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла.

26 грудня: вночі невеликі опади, вдень без опадів, місцями на дорогах ожеледиця. Вітер західний 7-12 м/с. Температура протягом доби від 3° морозу до 2° тепла

Вітер 15-20м/с, місцями значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу та хуртовина ускладнюватимуть роботу галузей енергетики, зв’язку, будівельних організацій, транспорту, дорожніх та комунальних служб.

Ожеледиця може бути небезпечною для пішоходів і автотранспорту.

Начальник метеостанції Глухів   Сумського обласного центру з гідрометеорології                Л.М. Макаєва