Привітання секретаря міської ради з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України

Шановні глухівчани!

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Впевнений, що разом, піклуючись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією, ми подолаємо всі труднощі та негаразди. Адже саме від нас великою мірою залежить, якою бути Україні, як житимуть наші діти, онуки і правнуки. Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди свята щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння на довгі і щедрі літа.

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака