Інформуємо безробітних

Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості продовжує тісно співпрацювати з «Глухівським бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З метою підвищення інформованості незайнятого населення щодо надання правової допомоги, 14.08.2020 року у Глухівській філії пройшов черговий інформаційний семінар за участю начальника відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Балицького Б.О. У рамках семінару обговорювалися основні види правових послуг, хто має право на отримання правової інформації та як отримати допомогу. Дізнались контакти і адреси центрів правової допомоги.

balickiy

Також наприкінці заходу присутнім були надані інформаційні буклети. Отримані знання стануть у нагоді шукачам роботи, допоможуть бути обізнаними.