Відбувся конкурс на посаду керівника КП «Глухівський тепловий район»

12 серпня 2020 року у Виконавчому комітеті Глухівської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради.

Для участі в конкурсі подали документи кандидати МАРТИНЕНКО Андрій В’ячеславович та КОЛОША Микола Олександрович, яких було допущено до участі в конкурсі.

За результатами проведених співбесід з кандидатами конкурсною комісією було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Глухівський тепловий район» міської ради Колошу Миколу Олександровича та рекомендувати міській раді затвердити його керівником підприємства «Глухівський тепловий район» терміном на 3 роки.

kolosha