До уваги суб’єктів господарювання та населення міста Глухова

Нагадуємо, що Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП) доповнено новою статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей», а саме:

Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян .

У зв’язку з тим, що епідемічна ситуація погіршується і наше місто зараз перебуває у «помаранчевій» зоні, буде посилено перевірки мобільними групами стану дотримання громадянами та суб’єктами господарювання карантинних правил та обмежень.

Тому ще раз закликаємо всіх глухівчан неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів для збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.