1 ЧЕРВНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1hervnya1

Секретар міської ради Юрій Бурлака разом із працівниками служби у справах дітей, відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міськради та співробітниками ювенальної превенції Глухівського відділу поліції завітали до малечі, яка опинилася в складних життєвих обставинах, щоб подарувати свято.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми – безтурботними, веселими, радісними, - бажає всім начальник відділу служби у справах дітей Глухівської міської ради Ірина Галушка. - Нехай небо над головою маленьких українців буде мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим. Батькам – терпіння, доброти та ніжності. Не забувати, що саме вони відповідають за щасливе та безпечне дитинство малечі!

1hervnya