ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Глухівська державна податкова інспекція повідомляє, що за період січень – грудень 2022 року взято на облік 167 новостворених платників податків, в тому числі – 20 юридичних осіб та 147 фізичних осіб–підприємців. Припинено 222 платників податків, в тому числі юридичних осіб – 12 та фізичних осіб – підприємців – 210.
Оброблено 681 відомість, що надійшли з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, 633 повідомлення про об’єкти оподаткування (об’єкти, які пов’язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність).
Станом на 31.12.2022 року на обліку перебуває 69 платників ПДВ, в тому числі 14 фізичних осіб – підприємців та 55 юридичних осіб. Реєстр страхувальників налічує 2151 платників, в тому числі 320 юридичних осіб та 1831 фізичну особу.
Протягом 12 місяців зареєстровано 53 реєстратора розрахункових операцій, 102 книги обліку розрахункових операцій, зареєстровано 27 розрахункових книжок.
Прийнято та зареєстровано 128 заяв на отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Видано 327 карток платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.
Станом на 31.12.2022 року Глухівською державною інспекцією прийнято 148 податкових декларацій про майновий стан і доходи (задекларовано 7780,5 тис. грн.), в т.ч. від громадян на отримання податкової знижки прийнято 76 декларацій та повернуто з бюджету податку на доходи з фізичних осіб в сумі 258,5 тис. гривень.. Згідно поданих декларацій задекларовано до сплати податку на доходи з фізичних осіб 499,2 тис. грн. та військового збору на суму 79,5 тис. гривень.
Працівниками ЦОП Глухівської ДПІ постійно проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків щодо переваг користування електронними сервісами ДПС, зокрема ІТС «Електронним кабінетом платника», проводяться тренінги, практикуми  з платниками податків щодо вдосконалення практичних навичок користування «Електронним кабінетом платника», надається практична допомога відвідувачам при заповненні документів та генеруванні ключів електронного цифрового підпису.