Шановні державні службовці!
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби України!
Ваша праця вимагає високої відповідальності, витримки та щоденного професіоналізму. Ви стоїте на варті інтересів держави та громади, забезпечуєте виконання законів і допомагаєте людям вирішувати нагальні питання.
У цей складний час ваша стійкість та відданість справі допомагають тримати стабільність і забезпечувати надійний тил.
Дякую за вашу сумлінну роботу, витримку та внесок у життєдіяльність нашого краю.
Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної енергії та нових здобутків. Нехай ваша діяльність приносить користь суспільству, а повага і вдячність від жителів громади будуть найкращою винагородою за роботу!
З найкращими побажаннями міський голова,
Надія ВАЙЛО