До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Міжнародна організація DRC (Датська рада у справах біженців в Україні) розробила цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.
Посилання на цифрову платформу – https://edopomoha.org/home
Edopomoha.org – цифрова платформа, яка перевизначає концепцію безкоштовної юридичної допомоги для ВПО.
Що саме Ви зможете знайти на платформі:
  1. Відповіді на юридичні питання: знайомтеся з роз’ясненнями та отримуйте чіткі відповіді на Ваші правові питання.
  2. Аналітичні матеріали: цікаві та зрозумілі статті, які розкривають складні юридичні теми.
  3. Перелік юристів: мережа досвідчених юристів, готових надати Вам консультацію безкоштовно.
  4. Інформаційні матеріали: новини та інформація про важливі зміни в законодавстві.
Процес отримання консультації на платформі – це швидко та легко. Зареєструйтеся, оберіть зручний час для консультації, та використовуйте доступний онлайн – чат для взаємодії з юристом.