ПОРАДИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ГЕНЕРАТОРІВ

 
 
Рятувальники сформували чіткі поради та інструкції, яким потрібно неухильно слідувати, аби використання генераторів як джерела резервного електропостачання було безпечним, ефективним та надійним.
 
Передусім, ДСНС пропонує купувати лише сертифіковану продукцію тільки в ліцензованих точках продажу та уважно дотримуватись інструкцій виробника.
Генератор необхідно розміщувати ззовні будівлі (бажано під навісом) або в окремому технічному просторому приміщенні з працюючою вентиляцією і можливістю провітрювання.
848
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ під час використання генераторів:
вносити зміни в конструкцію генератора розміщувати генератор у замкнутому приміщенні без вентиляції, а також у вибухонебезпечному середовищі, в підвалах та в приміщеннях з можливим перебуванням людей палити та користуватися джерелами відкритого вогню під час заправки та експлуатації генератора  відкривати кришку баку при працюючому генераторі  заправку генератора при працюючому або не охолодженому двигуні  об’єднувати генератори у ланцюг перебування поруч з генератором стороннім особам або тваринам
змішувати різні види мастила та палива перевищувати максимально допустимий струм вихідного роз’єму генератора.

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області