ПРО ДОПОМОГУ ВІД ООН!

Організація  Благодійний фонд «Право на захист» є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців. Розмір допомоги складає 2220 грн. на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.
Інформація про програму
Грошова допомога надається таким людям, які ще не отримували міжнародну грошову допомогу у сумі 2220 грн./особа/місяць, мають дохід, менший за 5400 грн. на члена родини та належать до однієї з наступних категорій населення:
  • Переселенці, які перемістилися після 24.02.2022,
  • Особи, що не переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій (наприклад, повністю або частково зруйноване житло/майно, завдання суттєвої шкоди здоров’ю, смерть близьких)
  • Люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, із-за кордону).
А також мають хоча б один із наступних критеріїв вразливості (для трьох вищезазначених категорій):
  • Родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).
  • Родина, яку очолює одна самотня/кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.
  • Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.
  • Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
Важливо: *Переселенці та постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС можуть подати заявку на грошову допомогу повторно, навіть якщо вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій, але не раніше, ніж 3 місяці тому на момент подання заявки.
*за умови знаходження таких осіб на постраждалій від затоплення території Херсонської та Миколаївської областей на момент катастрофи.
Вищезазначені особи у Сумській області можуть подати заявку на грошову допомогу за адресою:
м. Суми, вул. Новомістенська, 1 (графік: Пн-Пт 09:00-18:00)
Актуальну інформацію та графік виїздів мобільних груп для реєстрації по області можна відстежувати у телеграм – каналі – https://t.me/unhcr_help_sumy або на сайті - https://r2p.org.ua/rozshyreno-kryteriyi-lyudej-shho-mozhut-otrymaty-dopomogu-vid-uvkb-oon//
Контактна особа у Сумській області – координатора програми грошової допомоги у Сумській області – Коренєва Ольга, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області