ВІДКРИТИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t70/1/16/1f536.png)
Учасниць турніру вітала міський голова Надія ВАЙЛО.
![335438175 1878404565837750 7836423047297195954 n](/images/news/2023/03/1203/335438175_1878404565837750_7836423047297195954_n.jpg)
Під час війни заняття спортом надзвичайно важливе, бо знімає стрес, тримає у тонусі, дозволяє приймати виважені рішення. А значить – плідно працювати на роботі, піклуватись про дітей, підтримувати армію і чекати перемогу.
![334990546 1187330648608314 1694671450774862397 n](/images/news/2023/03/1203/334990546_1187330648608314_1694671450774862397_n.jpg)
На змагання заявились шість команд: дві з міста Сум, одна з Конотопу і три команди представляли Глухів.
![333537170 928581334999593 7541008115930999933 n](/images/news/2023/03/1203/333537170_928581334999593_7541008115930999933_n.jpg)
За результатами змагань перемогу отримала сумська команда "Bliss". Друге місце вибороли глухівчанки волейбольного клубу ім.К. Реви, третє - конотопський "Локомотив".
Турнір організований Глухівською федерацією волейболу та відділом молоді та спорту Глухівської міської ради. Серед спонсорів – ВПК "Мужність".
![334992351 186201667470625 7533405845030193695 n](/images/news/2023/03/1203/334992351_186201667470625_7533405845030193695_n.jpg)