ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

⯑ 4 листопада жителі Глухівської громади з інвалідністю всіх груп можуть отримати продукти з 9:00 до 13:00
Видача продовжиться у понеділок і вівторок, 7-8 листопада, з 9:00 до 15:00
Прохання не створювати великі черги, оцінювати свої сили і мати гарний настрій))) вистачить всім.
Ведеться електронний облік, тому інколи бувають відмови у отриманні тим, хто вже отримав даний вид допомоги на минулому тижні. Будьте уважні.
Приходити за адресою: м. Глухів вул. Героїв Небесної Сотні,3 (Центр культури)
❗ УВАГА! Обов'язково мати із собою торбинки чи пакети для сипучих продуктів, бо вони фасуються на місці.
Набір складається з таких продуктів:
борошно, рис, горох, олія та набори енергетичного перекусу з Великобританії
⯑ Із собою мати: паспорт, ідентифікаційний код і документ, який підтверджує інвалідність
Нагадаємо, продукти до Гуманітарного штабу при Шосткинській районній військовій адміністрації надійшли від Всесвітньої продовольчої програми ООН за сприяння Сумська обласна військова адміністрація.
Сьогодні, 3 листопада, ці продуктові набори отримали 310 осіб.