ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ВИДАЧА продуктових наборів від держави

⯑ Глухівська громада отримала 2,5 тисячі продуктових наборів від Уряду України, які мають зберігатись у кожній родині на випадок різних непередбачуваних ситуацій.
Дякуємо всім волонтерам, хто допоміг у розвантаженні!
⯑У п’ятницю, 23 вересня, набори можуть отримати
Пенсіонери віком 70+ (1952 рік народження повністю)
У понеділок, 26 вересня, - сім’ї з дитиною до 3 років (2019 рік народження повністю)
ДЕ ВИДАЧА ?
У дворі Глухівської міської ради за адресою, вул.Шевченка,4 з 9:00 до 15:00 без перерви на обід.
При собі мати оригінали документів:
▪️ паспорт з відомостями про реєстрацію місця проживання
▪️ ідентифікаційний код
▪️ свідоцтво про народження дитини та ідентифікаційний код (за наявності).
Видача проднаборів для вказаних категорій планується на наступному тижні 26, 27, 28 вересня.
❗️ Звертаємо увагу, що частина жителів громади вже отримала даний вид допомоги від держави влітку (наприклад, люди з інвалідністю, чорнобильці, віком 75+ отримували у колишньому районному будинку культури). Тому просимо бути уважними і не витрачати свій час.
Під час видачі здійснюватиметься онлайн-облік.
308044312 616941386483013 5443557909053690769 n
Якщо особа не має можливості самостійно підійти за набором, за неї це може зробити інша людина, яка повинна мати як оригінали документів людини, за яку отримує, так і власний паспорт.
Нагадаємо, така видача відбуватиметься відповідно до Урядової постанови від 20 березня 2022 року №328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану» та розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року №125-од. на період дії воєнного стану з метою задоволення нагальних потреб функціонування держави забезпечення населення територіальних громад в регіонах, на території яких тривають активні бойові дії, продовольчими товарами тривалого зберігання.