ДО УВАГИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС 1 КАТЕГОРІЇ

Відповідно до Порядку надання щорічної допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р.      № 854 управлінням соціального захисту населення приймаються заяви від громадян, віднесених до категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для забезпечення путівками та на виплату грошової компенсації замість путівки.
Для взяття на облік потрібно до 15 жовтня поточного року подати наступні документи:
заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
* довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0;
* копія посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1;
* копія паспорта.
За додатковою інформацією звертатися  до управління соціального захисту населення за адресою:
м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, каб. № 10; тел.:3-10-29.