НА ЧЕСТЬ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

На території ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відкрито пам’ятний знак.
12102021 4
Міський голова Надія ВАЙЛО взяла участь у заході, присвяченому Дню захисників і захисниць Україні, і разом з ліцеїсткою Надією ДУШИНОЮ відкрили знак. Очільниця громади подякувала всім працівникам і учням ліцею за прояв громадянської позиції і повагу до учасників бойових дій.
12102021 3
Як підкреслили ведучі, сьогодні російсько-українська війна триває. І хоч бойові дії не такі інтенсивні, як у 2014-2015 роках, вони не зникли з порядку денного України і світу. Збройні сили України продовжують утримувати рубежі країни від агресора, тисячі наших земляків служать в армії, у прикордонних військах, у інших структурах.
12102021 5
Директор ліцею-інтернату Ірина ТЕРЕЩЕНКО закликала здобувачів освіти бути гідними дітьми і онуками сучасних героїв, подякувала всім, хто готував воїнам на передову до свята сувеніри і листи, хто допомагав зробити 32-метрову захисну сітку.
Учасник бойових дій Ігор Білевич просив особливо гарно вчити історію.
Захід підтримали також військовослужбовці військової частини А 4590 та працівники військкомату.