Про початок опалювального періоду 2021-2022 років
Розглянувши подання начальника управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради Сегеди М.Ю. та рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання № 10 від 11 жовтня 2021 року) про початок опалювального періоду, у зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря менше +8 градусів за Цельсієм упродовж трьох діб та з метою забезпечення належного температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я, соціальної та бюджетної сфери, відповідно до положень Закону України «Про теплопостачання», Правил користування тепловою енергією, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. № 1198, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, керуючись частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
  1. Комунальному підприємству «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради, організаціям, установам, закладам соціальної та бюджетної сфери, підприємствам усіх форм власності, що знаходяться на території Глухівської міської територіальної громади, в тому числі тим, що утримують житловий фонд, розпочати опалювальний період 2021-2022 років на території Глухівської міської територіальної громади з 13 жовтня 2021 року.
  2. Для котелень Глухівського НВК: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Глухівської міської ради Сумської області, філії Глухівський НВК: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня № 5 Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області, Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» Глухівської міської ради Сумської області, Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області, КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради розпочати опалювальний період 2021-2022 років з 12 жовтня 2021 року.
  1. Відповідальним за теплопостачання до організацій, установ, закладів соціальної та бюджетної сфери, релігійних організацій та інших категорій споживачів, розташованих на території громади, забезпечити безаварійну роботу систем теплопостачання під час початку та проходження опалювального періоду 2021-2022 років.
  2. Встановити в житлових будинках з індивідуальним опаленням природним газом, електричною енергією тривалість опалювального періоду з 16 жовтня 2021 року по 15 квітня 2022 року.
  3. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Галустяна В.Е.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області