ГОТУЄТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНИЙ АУКЦІОН

❗️ Шановні жителі громади! Ця інформація для тих, хто бажає взяти в оренду землі комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Повідомляємо, що відповідно до чинного законодавства України, керуючись статтею 25, пунктом 34 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на території Глухівської міської ради розпочато передачу земель комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону.
✅ Так, перші торги відбудуться 2 серпня 2021 року, виставляються 15 ділянок різної площі. Подати документи для участі в аукціоні можна до 27 липня. Наступні торги – 3, 5, 6 і 13 серпня, відповідно зареєструватись можна приблизно за тиждень до дати аукціону. Загальна площа ділянок – близько 380 га, площа окремих ділянок різна, від 1 до 20 га.
Зверніть увагу, що всю інформацію по земельних ділянках, які передаються в оренду та умови проведення аукціонів, розміщено на офіційній сторінці Держгеокадастру http://torgy.land.gov.ua/auction.
Поспішайте переглянути інформацію та взяти участь у земельних торгах.
⯑ У разі необхідності за консультацією можна звертатись до управління соціально-економічного розвитку за адресою: м.Глухів, вул Шевченка,4, кабінет №3, тел. (05444) 2-61-16
pngwing.com 1

Друк

gerb sayt2021 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області