ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

23 березня 2021 року у приміщенні Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості пройшла "ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»".

На захід були запрошені безробітні громадяни, які не мають професії та молодь, яка тривалий час перебуває на обліку і має певні проблеми з працевлаштуванням.

Презентацію відкрила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Арсьонова. Вона розповіла про можливість навчання за направленням служби зайнятості (навіть за дистанційною формою), умови навчання, перелік професій та можливість подальшого працевлаштування.
Про здобуття професій на базі Сумський центру ПТО ДЦЗ розказала старший майстер навчального закладу Олена Гобко. Присутні переглянули відеофільми про професії за якими навчає Сумський центр ПТО ДЦЗ та познайомились з слайд-презентацію.
Безробітні отримали повну інформацію про можливість підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці.